zwierzeta egzotermiczne

zwierzeta egzotermiczne

Długu Dowód Bożego Narodzenia przez Mary Hunt - Personal Finance Book Review

Późno Dzień Dziękczynienia niedawno dołączył do Black Friday i Cyber ??poniedziałek w ramach wczesnego szał zakupów na święta. Gdy zaświta listopada, święto reklamy pojawiające się już w Internecie, w telewizji oraz w prasie.

Przed zaplątuje się w komercji sezonu, czasu, by pamiętać, jaki jest prawdziwy sens świąt. Stanowią one czas na odpoczynek, refleksji i radości.

Prywatne autor Finance, oferty Mary Hunt, doskonała równowaga między znaczeniem i towarów w swojej książce, "Dług-Proof Twoje Boże Narodzenie," opracowany z jej własnej historii zaciągania długu zakupów świątecznych ponad 20 lat temu.

Hunt przyznaje, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania wszystkich obchodzi święta, a ona pokazuje czytelnikom, jak mają gotówkowej Bożego Narodzenia i uniknąć rachunki, które w niedługim czasie nastąpi w styczniu. Dawanie prezentów, święto zabawne, a opatrunek domu są jednymi z wielu tematów obejmuje ona.

zwierzeta egzotermiczne

Jest to konieczne, aby przygotować i zaplanować na święta, aby nie dopuścić do gromadzenia długu sezonowe. Najlepszym Separator zniechęcać coraz emocjonalnie przesadzony w święta jest czas. "Chociaż nie jesteś zaangażowany emocjonalnie jest czas, można myśleć najbardziej racjonalnie."

odnotowania myśli Hunt wakacyjny obchodzi obejmują:

Postawa. "Jak się obchodzić i jak płacisz świąt Bożego Narodzenia są całkowicie w kontroli jeśli dokonasz tego wyboru," mówi Hunt.

Odwaga. Możesz być jedno-, bezdzietna para, czy zakwestionowana finansowo, a część dużej rodziny, oczekuje, aby kupić prezenty dla każdego względne. Rozwiązaniem jest stworzenie odwagi, aby dać jak chcesz, nie z winy lub oczekiwania. Spędzić co można na to, czego pragną, a nie to, co inni mówią, że musisz. Bądź kreatywny z obdarowywania się upominkami.

Artykuł dzięki: