zwierzeta cyrkowe

zwierzeta cyrkowe To jest droga do czwartego wymiaru i wyższej. Będziemy mogli przenieść się tam, kiedy jest właściwy czas, gdybyśmy zrobili odpowiednią pracę nad poprawą siebie i pomagać innym.

Istnieją grupy dusz, którzy są związani z nami i pomóc nam w razie potrzeby. Jest to element o znaczeniu grupy ludzi pracujących razem w celu wykonywania zadań. Każda z osób w grupie jest wspomagany poprzez swoje grupy człowiek, w drugim boku. Nie używamy energię od siebie, że jest współzależność, ale wyciągnąć energii z kosmosu, z naszego boskiego źródła i używać, aby uzupełniać się wzajemnie.

zwierzeta cyrkowe

Nie możemy pomóc innym, jeżeli staramy się zatrzymać je z obawy, co robią. Gdybyśmy ich obawiać, które daje nasza energia wrogów, coś do walki. Tylko nasza silna, pozytywna energia pozwoli im zobaczyć / poczuć ich lepszej strony albo jakoś odwrócić ich negatywne impulsy lub działań. Możemy pomóc im zobaczyć, co naprawdę tu do zrobienia, a nie przemocy mogą być angażowanie się obecnie. Nasza lekcja jest do przyjęcia naszych wrogów i nauczyć się kochać ich jak ludzi. Możemy pomóc powstrzymać ich pozytywną energią, a nie gniew. Złość i nienawiść są ciemne wersji tego, kim jesteśmy.

Komunikat Redfield jest szczególnie skuteczna dzisiaj mamy do czynienia z zagrożeniami ekstremistów. Co zrobić, jeśli wszyscy zaczął wysyłać pozytywną energię, aby przeciwdziałać ich negatywne? Co zrobić, jeśli zatrzymaliśmy się nasz gniew i nienawiść, a koncentruje się na kochający innych ludzi, nawet jeśli są one błędne. Strach nie rozwiąże problemów. Kochać puszkę energii.

Artykuł dzięki: