zwierzeta brazylii

zwierzeta brazylii Aby tak się stało, rozwój tanich samochodów przez odznaką Datsun powinno się zdarzyć. To marka, która została wycofywane dekady temu, oczekuje się, że uzdrowienie losy jednostki dominującej, Nissan w najbliższej przyszłości.

Tymczasem z Duster udanego bieganie dla Renault, rodzeństwa Nissan, Terrano ma także zostać uruchomiona wkrótce. W połowie 2013 konkurenci wyjdzie agresywnie przyćmić francuskiego samochodu. Ale wszystkie te nie zostały bariery motorem wzrostu firmy. Mając dobre opinie klientów i przegląd Renault Duster, auto marka ma teraz obowiązek dotarcia nienaruszone obszary geograficzne kraju. Poprawianie cenę tego eleganckiego 5-osobowa SUV może być dobrym rozwiązaniem dla marque. Obecnie waha Renault Duster Cena od Rs. 7.99 lakh na RS. 12.18 lakh. Firma ostatnio dodane systemu nawigacyjnego w samochodzie, aby go uaktualnić technologicznie. W obu wersjach silnikowych benzynowych i wysokoprężnych producenta auto nie musi martwić się wiele o różnicy cen paliw w Indiach. Renault zaprezentuje swój zmodernizowane Duster na Frankfurt Motor Show w tym roku. Oczekuje się, że samochód jest bardziej stylowy i agresywny w stosunku do istniejącego modelu. Z takim zmodernizowane modele rozwijali w indyjskim rynku z atrakcyjnymi metki i agresywnych kampanii medialnych, firma może dodatkowo wykorzystać sławę Renault Duster w Indiach.

zwierzeta brazylii

Renault Duster to samochód, który zmienił losy francuskiego producenta samochodów w Indiach. Wygranie nagród i wyróżnień za swoją konstrukcję, SUV udało się wcisnąć sprzedaży Renault wysoką górę w stosunku do roku poprzedniego. Przegląd Renault Duster była wielka wśród klientów, co pomogło firmie do tej pory. Z nowych planów rozwoju, Renault ma pozytywne nastawienie Indian segmentu motoryzacyjnego i uważa, że ??jego wzrost w subkontynentu będzie go ustawić wyższy w globalnej auto świata.

Artykuł dzięki: