zwierzeta angielski

zwierzeta angielski

Double Your Dating - obiektywne spojrzenie na osobowy Davida DeAngelo za Twój Dating Fenomen

Double Your Dating eBook ma swoje pochodzenie od Dawida Deangelo (prawdziwe nazwisko Eben Pagan) to artykuł w przełomowej uwodzenia e-biuletyn o nazwie Lista Cliffa. Pod pseudonimem "sisonpyh" (która jest "hipnoza" wspak), pisał skomplikowany kawałek na jego teorii przyciągania i wprowadził pojęcie "zarozumiały zabawny".

Artykuł był natychmiastowy sukces i generowane duże zainteresowanie społeczności uwodzenia. Zaintrygowany jego teorii, członkowie społeczności (znany również jako artystów pickup, w skrócie PUA) umieścić teorii w praktyce i zgłaszane szalenie udanych wyników. David DeAngelo następnie rozszerzyła swój artykuł w ebook, który jest znany jako Double Your Dating dziś.

zwierzeta angielski

Double Your Dating eBook jest około 90 stron i jest do pobrania w formacie PDF. Ma dziewięć rozdziałów, które wchodzą w ramach trzech głównych sekcji -

Sekcja 1 - Jak myśleć o powodzenie u kobiet - David D zagłębia się dlaczego kobiety zachowują się jak oni, a także znaczenie wewnętrznej grze. To gdzie jego nauki różnią się od innych guru celownik którzy często przepisują "magicznych pocisków" rozwiązania, takie jak konserwy rutyny, linii i otwieracze.

Sekcja 2 - jak komunikować się z kobietami - Nakrętki i śruby z Double Your Dating tutaj, wraz z wprowadzeniem swojej opatentowanej koncepcji "zarozumiały zabawny".

zwierzeta angielski

Sekcja 3 - Dokładnie co, kiedy i jak - Porady i wskazówki dotyczące fascynujących kobiet (dowiedz się zimny odczyt, gotować kilka posiłków, itp). Niektóre stałe rzeczy na podejściu, e-mail i numer zamknięcia, jak również eskalacji fizycznego.

Co jest dobre na temat Double Your Dating

Pojęcia w Double Your Dating może być używany jako punkt wyjścia dla początkujących w grze celownik lub w celu zwiększenia umiejętności tych, którzy mają większe doświadczenie.

Artykuł dzięki: