zwierzeta bezkregowe

zwierzeta bezkregowe

Dodac Własne animacje za darmo

Jeśli ZAWSZE chciałeś zrobić Własne animacje, ale nie nie wiesz od Czego zacząć, JEST fajna strona, Która pozwala tworzyć Własne animacje kreskówek za darmo - nawet jeśli nie nie jestes artysta I Nie Maja doświadczenia z animacji, aby zapewnia Randki narzedzia potrzebne Nie TYLKO zrobić, tworzenia animacji, ale bedziesz Też mógł Pobrać Swoje Dzieło, ABY przejść udostępnić znajomym LUB dodawać je zrobić Różnych innych miejscach, takich Jak YouTube. Poniżej znajdują SIĘ Proste Kroki trzeba podjąć, ABY stworzyć Swój Pierwszy animowany sceny.

1.) zapisz sie na darmowe konto

Nazwa strony JEST GoAnimate.com. Pierwsza rzeczą, ktora musisz zrobić, aby założyć darmowe konto. Wszystko, co Wymagane JEST adres e-mail, nazwę użytkownika i pożądane hasło. Aby dosłownie zajmuje TYLKO sekundy zrobić skonfigurowania. Czas Teraz nadszedł, ABY stworzyć SWOJĄ Pierwsza animacje!

2.) WYBIERZ tlo

Po zalogowaniu SIĘ robić "Studio" Go Animacja, najpierw chcą wybrać żądane tlo dla kreskówki. Mozesz uzyskać Dostęp temat scen TLA klikając na ikonę po lewej Stronie, Który wygląda Jak TLE Góra / słońca. Istnieje Wiele TLA zrobić wyboru, W Tym kryte i odkryte tematów.

Mozna wybrać scenę, Która reprezentuje Pokój, tak Jak w Kuchni, salonie LUB sypialni, LUB pójść na odkrytym TLE Jak ustawienie podwórku LUB motywu Plaży. Wiele Środowisk Moga swobodnie korzystać, A jeśli chcesz Mieć Jeszcze większy WYBÓR, Masz możliwość zakupu dodatkowych ustawień. Gdy Już wybierzesz Swój MOTYW TLA, wystarczy przeciągnąć iść zrobić obszaru przemieszczania.

3.) WYBIERZ Główny bohater

Kolejnym krokiem JEST WYBÓR Glownego bohatera kreskówki zrobić. Znaki mozna znaleźć klikając na ikonę, Która wygląda Jak osoba prowadząca. Mozna wybrać Jeden z predefiniowanych znakow dostępnych LUB użyj Character Creator zaprojektować SWOJĄ własna gwiazdę kreskówki.

Artykuł dzięki: