zwierzeta francuski

zwierzeta francuski Każdy pojedynczy zwrotka w wierszu jest w postaci skrzydeł motyla. Ten wiersz wysyła obrazy anielskich skrzydeł odzwierciedlających gwiazd jak światłem przewodnim.

Jussaume nie zapomniał jej rodziców. Ona również daje kredyt do jej zmarłego ojca w wierszu "do Ojca mego", napisanym w poetyckim stylu Pruntiform (strona 181). Twórca tej poetyckiej formie jest Randy Prunty. Zarzut autora do Boga w tym wierszu jest dla wszystkich, aby żyć w wierze i wzrastać w miłości. Ona kończy swoje wiersze na stronie 181 z innym wierszu napisanym w formie Monchielle i jest zatytułowany "Believe in Me Be Well". Wiersz ten pochodzi z Księgi Wyjścia 15:26, i opiera się na głos Boga, który mówi: "Ja jestem Pan, który cię leczy".

Książka zawiera również słowniczek ponad 80 Plus poetyckich form i stylów dla lepszego zrozumienia wierszy. Po słowniczek to kolejny odcinek z okładki książek napisanych przez Jussaume. Ostatnia część książki zawiera listę książek, w których ona przyczynia się jej wiersze dla dobra innych i pokoju na świecie.

Joseph S. Spence, Sr. (aka "Epulaeryu Master"), autorem "The Przebudzony Poetyka" (2009), opublikowanych w siedmiu językach, "trylogii poezji, prozy i myśli dla umysłu, ciała i duszy", a "Chwile Trilogy dla umysłu, ciała i duszy". Joseph jest ambasadorem dobrej woli Arkansas i jest weteranem armii amerykańskiej.

Artykuł dzięki: