zwierzeta australii

zwierzeta australii

Donny i Marie Show - The Greatest Moments Costume

Była trochę country. Był trochę rock and roll. Razem byli całe mnóstwo śmieszne. I jakoś, dzięki magii over-the-top numerów muzycznych, zjawiskowych gwiazdek gości i boleśnie kiczowatych umiejętności aktorskie, Donny Osmond i Maria cieszą się zainteresowaniem i serca całego narodu.http://161gtw.pl Podczas gdy Donny i Marie Show z późnych lat siedemdziesiątych trwał tylko garść sezonach ich skandaliczne wybryki prime-time uczyniły wrażenie na telewidzów w każdym pokoleniu.

zwierzeta australii

Donny Marie Pokaż został stworzony przez Sid i Marty Krofft, słynnych twórców innych takich programów telewizyjnych jak niecodzienny H.R. Pufnstuf i Land of the Lost. Jest emitowany od stycznia 1976 do maja 1979 jako tygodnik na ABC i zawierał takich znanych gwiazd gościnnych jak Redd Fox, Lucille Ball, Betty White, Jerry Lewis, a Milton Berle. Format zwykle składała się z rozbudowanego support następowała seria szkiców komediowych i jeszcze bardziej skomplikowane liczby muzycznej zamykania. Ale dla wszystkich campy skryptów i zsynchronizowanych układów tanecznych, prawdziwe gwiazdy Donny Marie Show było, bez wątpienia, kostiumy.

1977 Świąteczny odcinek specjalny odcinek jest doskonałym przykładem tego, Donny i Marie za zdolność do równowagi kostiumy tandetne-poo na tej cienkiej linii między urocze i mdłości. Donny trzymał go prosta; Opatrunek w pasującym białej dzianiny sweter i spodnie kombi z czerwonym, białym i zielonym paski szalik, nie bał się powiedzieć światu: "Cześć! Jestem Donny Osmond! I smak mięty!" Marie wykonane odważniejsze decyzje w jej najlepszych zimą, co wydaje się być jednoczęściowy kombinezon ciała, ale po bliższym przyjrzeniu, okazuje się sweter i rozciągliwe spodnie, które są tylko nieznacznie różne odcienie zieleni. Co sprawia, że ??ten odcinek tak pamiętny kostium mądry jest fakt, że cała rodzina została wyróżniona --Mother Osmond, ojciec, małą armię z dwudziestu ośmiu, który jest reszta ich bezpośrednim family-- i wszystkie one pasują. Artykuł dzięki: ativana.pl