zwierzeta arktyka

zwierzeta arktyka
Osoby te są prawdopodobnie słudzy, którzy przeprowadzili licytacje z Schatz.

W odniesieniu do tematu, ta historia ma kilka z nich w następujący sposób. Pierwszym tematem jest "Nie wierz w to, co słyszy." W tej historii Schatz Uważa się, co usłyszał od chłopców we Francji o osobie umierającej kiedy umiarkowany przekroczy czterdziestu pięciu stopni. Nie sprawdzeniu stanu faktycznego, aw konsekwencji, wierzył, że umrze, bo jego temperatura wynosi 102 stopni. Drugim tematem jest "Nie" dają się tak łatwo. " Schatz odmówił walki z jego choroby do końca. Dał się i czeka na śmierć z powodu jego przekonania o wyższej temperaturze. Trzeci jest "Po burzy nie musi być spokojny." Widzimy Schatz osiągając stan uspokojenia po zdał sobie sprawę, że nie umrze. Jego uspokaja stan umysłu jest wynikiem różnic w temperaturze którym jego ojciec wyjaśnił mu po dowiedział się o to, co chłopcy we Francji powiedział synowi o temperaturze powyżej czterdziestu pięciu stopniu powodujących śmierć.

zwierzeta arktyka

Uchwała nastąpiło, gdy Schatz wróciło do normy i przyjął opinię ojca i wyjaśnienia dotyczące różnicy temperatury i termostatu. Był znowu przyjaciele ze wszystkimi jego życie wróciło do normy. Jest to bardzo ciekawy opowiadania Ernesta Hemingwaya, który wypisanym wszystkie odpowiednie elementy dość wyraźnie.

Joseph S. Spence, Sr. (aka "Epulaeryu Master"), jest autorem "Przebudzony Poetyki" (2009), który jest publikowany w siedmiu różnych językach. On także współautorem dwóch książek poetyckich: "trylogii poezji, prozy i myśli dla umysłu, ciała i duszy" (2005) oraz "Chwile Trilogy dla umysłu, ciała i duszy" (2006). Wymyślił formę poezji Epulaeryu, który koncentruje się na soczyste kuchni. Joseph jest ambasadorem dobrej woli stanu Arkansas. Ukończył ponad dwudziestu latach służby w armii USA.

Artykuł dzięki: