zwierzeta arktyki

Okres rozdzielczości wystąpił kiedy zrelaksowany po zdając sobie sprawę, że nie umrze, i wołał o wszystkim z małym lub żadnym znaczeniu.

Charakterystyka Schatz jest to, że bohater w historii. Wykazywał on cechy zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jest bardzo zdeterminowany dziewiecioletniej dziecko z nastawieniem. Wykazywał on silną wolę i nie wydawał się wstrząśnięty łatwo ze swojego stanowiska. Ma dobrą pamięć, przypominając, co chłopcy, którzy uczestniczyli w szkole we Francji powiedział mu o osób umierających z temperaturą powyżej czterdziestu czterech stopni.

Schatz może być również klasyfikowane jako antagonista w tej historii. Walczył aby zapobiec się od przezwyciężenia jego choroby. Pojawił się jego największym wrogiem. Wierzył wszystko usłyszał zwłaszcza historia z chłopców we Francji. Wydawał się być zasmarkany nos bachora, którzy nie chcieli słuchać jego ojca, i upomnieć jego pomocników w domu pod nieobecność ojca. Zachowywał disobediently i unikał tych, którzy próbowali mu pomóc.

Głównym motorem tej opowieści są ojciec Schatza który ostatecznie uspokoił go i lekarza, który zdiagnozował Schatz jest z grypą, temperatury powyżej 102 stopni, i traktuje go z lekami. Ludzie w tle tej opowieści są uczniowie, którzy we Francji posadzone ideę śmierci w umyśle Schatz użytkownika. Ludzie w swojej rezydencji, którzy próbowali go a kogo nie pozwolił się do pokoju po tym jak jego ojciec poszedł na polowanie ze swoim Seter irlandzki pies pomaga również przeprowadzki. Howard Pyle za czytanie z Księgi Piraci i nieznanej osobie trzeciej w pokoju z ojcem (Schatz za domniemywa dominującej), kiedy po raz pierwszy wszedł i patrząc chory przeniósł również historię razem.

W pomocników w tej historii są ludzie Schatz odmówił niech do swojego pokoju po tym jak jego ojciec poszedł na polowanie ze swoim Seter irlandzki pies. Artykuł dzięki: