zwierzeta akwariowe

zwierzeta akwariowe Nie wiem, kto był odpowiedzialny za koordynację stroje dla tego odcinka, ale mój kapelusz na pewno jest wyłączony.

Innym ciekawym kostium ekstrawagancję był odcinek, w którym Marie obchodziła swoje 18. urodziny. W tym odcinku, Marie i Donny śpiewa swoją znajomą Tygodniowy "Jestem trochę Kraj, jestem Trochę Rock-and-roll", ale tym razem - ciężko oddychać! - Przełączanie ich piosenki! Zgadza się! A jaki rodzaj dramatyczny obrót wydarzeń byłoby bez śmiesznych strojach. Zarówno Donny i Marie srebrne stroje sportowe dopasowanie. Donny ma pseudo-zachodnią motyw dzieje, gdy Marie wygląda ona po prostu wróciłem z tournee z Davidem Bowie. Marie ma również ogromny nową fryzurę lub, jak Donny odnosi się do niego, "włosy nie robić".

Donny i Marie nie zatrzymują się na dopasowanych szaliki i srebrnych kombinezonach, choć. W jednym z odcinków, Donny przedstawia postać superbohatera znanego jako Captain fioletowy, noszenie przewymiarowany purpurowy strój mięśni i perukę, aw jego łagodnym usposobieniu alter-ego, garnitur flaneli. Nie będzie przebita, Marie pasuje do siebie jak Gnidder Neleh (Helen Redding orkisz tył) w równie campy czerwono-pomarańczowej mini spódnicy i peruce.

Star Wars jako zjawisko kulturowe, że była to tylko ma sens, że Donny i Marie musiałby zrobić parodię niego. Donny odgrywa Luke i Leia Marie gra z takimi gwiazdami gości jak Redd Fox, Kris Kristofferson, Paul Lynde, a kilka z braci Osmond. Kostiumy były polerowane, wariacje Osmond stylu oryginałów; niestety, C-3PO kończy się kradnie show.

zwierzeta akwariowe

Najlepsze kostiumy z całej serii, jednak należą do słynnego epizodu Czarnoksiężnik z krainy Oz. Marie odgrywa Dorotę w czerwonej sukience w kratkę i warkocze, Donny jest Willy Wonka-owskiej Kreator w żółto-zielony, kręcone peruki i musującego fez kapelusz i Paul Lynde jest wręcz przerażająca Zła Czarownica z Zachodu w pełni zielonej farby twarzy, czarna suknia i makabryczne paznokcie.Dodatkowe ofiary ... eee, goście ... tego odcinka to Lucille Ball jako Tin Man, Paul Williams jako Tchórzliwy Lew i Ray Bolger jako Scarecrow. Cała produkcja jest Technicolor dziwaczne; uosobieniem klasycznego Donny i Marie.

Podczas show rzeczywiście zorganizować listę pranie wielkich hollywoodzkich, prawdziwe gwiazdy nie byli ludzie na scenie ale ubrania na ludzi. Od buty na koturnach i bellbottoms do peleryny i łyżwy, Donny i Marie nie boi się pozwolić ich ubrania odebrać gdzie ich własnych talentów zostało przerwane. I choć niektórzy mogą znaleźć Donny Marie Pokaż głupie i przestarzałe, jedno jest pewne; nie było czegoś takiego w telewizji od. Szafa-mądry, że jest.

~ Ben Anton, 2008

Artykuł dzięki: